efe oluk metal
Havalandırma

Havalandırma

EFE OLUK METAL

Efe Oluk Metal Havalandırma hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
Havalandırma görselleri ve örnek çalışmalar ...

Bazı bilinçsiz üreticiler havalandırma sistemlerine yapacakları yatırımları yapmamakta ve insan sağlığını hiçe saymaktadır. Bu nedenle ülkemizde gittikçe artan sağlık sorunları ile devleti karşı karşıya bırakmaktadır. Ülkemizin tedavi edilebilen hastalıklarda üretebileceği ilaç tesisi sayısı az ve yetersiz olduğu için ilaç ihtiyacının büyük bir bölümü yurtdışından karşılanmaktadır. İnsan sağlığından ziyade ayrıca devletimiz büyük bir ekomik yük ile karşılaşmaktadır. Ne kadar acıdır kı buda madalyonun diğer bir yüzüdür. 

Bir diğer sorun ise insan sağlığına zararlı materyelleri işletme dışarısına bacalar vasıtası ile tahliyesinden sonraki aşamadır. İşletmeden attığınız zararlı maddeler ve kimyasallar bu şekilde dışarıya verildiğinde ise doğaya ve ozon tabakasına çok ciddi zarar vermektedir. Bu durum üzerinde durulması gereken çok önemli bir sorundur. Bir tarafdan işletme içerisindeki havayı dışarıya atıp işletmede çalışan insanların sağlığına önem veriyorsunuz, fakat diğer taraftan ise bacalar yolu ile dışarı aktarılan havanın doğaya ve ozon tabakasına verdiği zararı göz ardı ediyorsunuz. Bu sorunu ise, işini düzgün ve özverili yaptığını düşündüğümüz, denetmen firmalar tarafından baca ölçümü yapılarak ve o işletmedeki bacanın dışarıya yaydığı maddeler tespit edililerek, filtrasyon sistemlerini mevcut işletmelere yaptırtma gibi ciddi yetkileri devletimizin onlara tanıması ile çözmüş bulunmaktayız. Sonuç olarak sistem düzgün işletildiğinde insan sağlığına önem esas alındığı için hem işletmelerin ticari faaliyetleri devam ettiriliyor. Diğer taraftan ise işletmelerin doğaya verdiği zarar en az seviyeye düşürülüyor. 

Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma Havalandırma

Hizmetlerimiz

Etiketler;

Havalandırma , Havalandırma , Havalandırma , Havalandırma ,
Havalandırma
Havalandırma

Havalandırma

Havalandırma

Havalandırma

Ankara Havalandırma , Ankara Havalandırma , Ankara Havalandırma
Ankara Havalandırma
Ankara Havalandırma

Ankara Havalandırma

Ankara Havalandırma

Ankara Havalandırma