efe oluk metal
Metal Teras Kapatma

Metal Teras Kapatma

EFE OLUK METAL

Efe Oluk Metal Metal Teras Kapatma hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
Metal Teras Kapatma görselleri ve örnek çalışmalar ...

Metal veya Metal Kenet olarak da bilinen kaplama sistemi, klasik çatı kaplama sistemleri olan kurşun, bakır, alüminyum gibi çatı kaplama malzemelerinin, teknolojik üretimlerle çatılarda ve cephelerde tekrar canlanmasıdır. Kenetli Metal & Metal Kenet Kaplama sistemi günümüz modern mimari uygulamalarında, yapılan çatı kaplamalarında görselliği ön plana çıkarmaktadır.Her türlü çatı şekline uygulanabilirliği (Tonoz, kubbe, beşik çatı vs ) nedeni ile mimarlara tasarım özgürlüğü sağlamaktadır.

Modern mimaride metal cephe kaplamalarının tamamlayıcısı olarak da düşünülebilen Kenetli Metal Kaplama sistemi geleneksel cephe malzemelerine de kusursuz uyum gösterme özelliğiyle konut, endüstriyel ve sosyal yapılarda yaşanan birçok sorunun çözümüdür.

Kenetli Metal Kaplama sisteminin; teknik özellikleri, geniş uygulama alanları, kaplama üzerinde dolaşabilme imkânı ve renk seçenekleri (RAL renkleri) ile konut ve endüstriyel yapılarda ekonomik ve estetik çözümler sunar.

Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma Metal Teras Kapatma

Hizmetlerimiz

Etiketler;

Metal Teras Kapatma , Metal Teras Kapatma , Metal Teras Kapatma , Metal Teras Kapatma ,
Metal Teras Kapatma
Metal Teras Kapatma

Metal Teras Kapatma

Metal Teras Kapatma

Metal Teras Kapatma

Ankara Metal Teras Kapatma , Ankara Metal Teras Kapatma , Ankara Metal Teras Kapatma
Ankara Metal Teras Kapatma
Ankara Metal Teras Kapatma

Ankara Metal Teras Kapatma

Ankara Metal Teras Kapatma

Ankara Metal Teras Kapatma